Fletepalosjet: Forme marketingu qe nuk perendon kurre

30/10/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Jemi në epokën e teknologjisë, të internetit dhe të instrumenteve të rinj të komunikimit, apo ndoshta jor Ja edhe kur "e vjetra përparon". Fletëpalosjet shikohen ende si një instrument tepër efikas në marketingun e sotëm. Ky mjet komunikimi ka një histori shumë të gjatë, që nga momentet politike, propaganda sociale e deri te format tregtare. Në kohët moderne mund të thuhet se kjo mënyrë marketingu po kthehet edhe një herë fitimtare. Shumica e opinionit publik, sipas një sondazhi të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of