FlowLight, drita led që u tregon kolegëve sa shumë jemi duke punuar….

22/05/2017 11:45 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintShumë shpejt, ambientet e punës mund të bëhen si udhëkryqet rrugore. Dhe jo për trafikun mes rafteve dhe sallave të mbledhjeve, por për dritat, të ngjashme me ato të semaforëve që mund të shfaqen nëpër tryezat e punës. Cili është kuptimi i këtyre treguesve që ndizen dhe fiken? Niveli i angazhimit të punonjësve në vendin e punës. E gjelbër nëse nuk është duke punuar, e kuqe nëse është i mbingarkuar, e kuqe që ndizet e fiket “mos më shqetësoni” dhe […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of