Forbes : Fondi BESA ne 50 IMF me te mira ne bote

21/01/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga L.Dashi Revista e njohur Forbes ka publikuar per here te pare listen e 50 Institucioneve Mikrofinanciare (IMF) me te mire ne bote Fondi Besa shenon emrin ne listen e 50 institucioneve mikrofinanciare me te mira ne bote. Mbi baze te te dhenave te grumbulluara nga tregu i mikrofinances si dhe analizave nga kompanite e njohura si Micro-Credit Ratings International Ltd dhe MicroRate, revista e njohur Forbes ka publikuar per here te pare listen e 50 Institucioneve Mikrofinanciare (IMF) […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of