Forumi Ekonomik i Tiranës Rama: Sfidat e 2020 janë fiskalizimi dhe digjitalizimi i shërbimeve

03/02/2020 1:13 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintKryeministri Edi Rama gjatë çeljes së Forumit Ekonomik të Tiranës theksoi se ekonomia shqiptare është në rritje dhe adresoi problematikat kryesore, që sipas tij, po sfidojnë bizneset në vend. “Dua të falënderoj të gjithë ata që janë bashkuar në këtë forum, që dy vite më parë, nëse e mbaj mend mirë, pati një fjalim edhe nga ambasadori i BE, i cili përmendi kohët e trazuara që po kalonte bota atë kohë dhe që janë akoma duke i kaluar me shumë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of