Francezet, turistet me te bezdisshem

22/07/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Sipas nje sondazhi, francezet konsiderohen ndermjet europianeve tashme si turistet me te padurueshem e te urryer A i kujtoni turistet me pantallona te shkurtra te gjera, me ankesa te shpeshta dhe qe ngrinin zerin kur pyesnin se pse asnje nga lokalet nuk fliste anglisht e kjo i bente amerikanet vizitoret me te shemtuarr Ne rregull, tashme ka ardhur koha qe gjerat te ndyshojne. Sipas nje sondazhi te fundit nderkombetar, francezet konsiderohen tashme si turistet me te urryer nga vendet […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of