FreeAgent Go, 640 gigabajt

30/06/2009 12:00 AM 0 komente

Disku bartës Free Agent Go nga kompania Seagate tani mund të gjendet edhe në kapacitetet prej 250, 320, 500 e 640 gigabajt. Seagate është bërë një prej prodhuesve të parë që ofron diskun 2.5 inç me kapacitet më të madh se 500 gigabajt. Në modelin FreeAgent Go të kësaj kompanie mund të vendosen rreth 640 gigabajt të dhëna. Disku ka dimensione 12.5 x 80 x 130 milimetra, peshon 160 gramë, mund të blihet në ngjyrë të zezë dhe argjendtë dhe […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of