Fushate e varferr!

14/05/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintShpenzimet ne fushaten elektorale per zgjedhjet e pushtetit vendor jane reduktuar ndjeshem ne krahasim me ato te kater viteve me pare. Ekspertet thone se dalengadale po hiqet dore nga fushata rpompozer. Vleresohet se vetem per reklama ne televizion dhe outdoor, partite politike te kene shpenzuar rreth 7 milione euro Nga Elona Bedalli Micheal Bloomberg, milioneri i famshëm amerikan, sot kryebashkiak i Nju Jorkut, shpenzonte rreth 15,000 dollarë në orë gjatë fushatës së tij elektorale për këtë post (46.6 milionë dollarë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of