Fytyra e re e kartëmonedhave shqiptare

16/09/2019 8:18 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintBanka e Shqipërisë ka prezantuar Serinë e Re të Kartëmonedhave Shqiptare. Nga dizajni i rifreskuar, elementët modern, siguria e shtuar, cila do të jetë pamja e re e kartëmonedhave 200, 5000, 1000, 2000 dhe 5000 lekë. Si të dalloni elementet e sigurisë për kartëmonedhat 5,000 lekë   Në një ngjarje shumë të rëndësishme, një moment të veçantë, jo vetëm për Bankën e Shqipërisë, por për gjithë shtetin shqiptar, është prezantuar Serina e Re të Kartëmonedhave Shqiptare,. Pas më shumë se […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of