Gara ne fluturimet me kosto te ulta

19/10/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintHyrja në tregun rumun të fluturimeve e një numri gjithnjë e në rritje të operatorëve me kosto të ulët ka çuar në një konkurrencë të fortë. Pjesa më e madhe e kompanive po detyrohen nga lojtarët e vjetër të heqin dorë nga disa destinacione dhe të fillojnë të reja, raporton Nine o’ Clock. Që nga fundi i muajit të kaluar, hungarezja ‘Wizz Air’ nuk po fluturon më në destinacionin Bukuresht – Budapest. SkyEurope është një kompani tjetër që ka njoftuar […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of