Gërshërët e reklamave

11/02/2013 4:07 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Telekomunikacioni ka reduktuar me rreth 30% buxhetin për marketing për vitin 2013. Të njëjtin shembull ka ndjekur edhe sistemi bankar. Kriza e medias së printuar duket se do të thellohet edhe më tej. Zgjedhjet parlamentare të qershorit mbeten shpresa e këtij tregu për pak para më shumë. Nga Elona Bedalli Dielli nuk shkëlqen më si më parë për tregun e reklamave në Shqipëri, të paktën jo që nga viti 2009. Telekomunikacioni dhe bankat, dy sektorët që e gjallëronin, nuk […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of