Gjashte sekretet per nje karriere te shendetshme

22/05/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Karriera e vetëmenaxhuar është hapi i parë që të gjithë ne duhet të marrim në vendin e punës në shekullin XXI. Askush, as punëdhënësi, as mësuesi, as prindërit dhe as miqtë tuaj, nuk mund t’ju japin një karrierë që është kuptimplotë dhe e kënaqshme për ju. Ju duhet ta krijoni vetë këtë rezultat për veten. Por si mund të ndodhë kjo gjër Si mund ta rrisni kënaqësinë, atë kënaqësi që ndjeni kur merrni rrogën në fund të muajitr Autori […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of