Gjelberim po, modern jo!

10/06/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Magdalena Alla Ka mjaft permiresime ne gjelberimin e oborreve, tarracave dhe ballkoneve tona, por ende nuk jemi ne hapin e tendencave e zhvillimeve te sotme ne bote mbi gjelberimin Pranvera mjaft e gjelberuar shumekujt i krijon njefare ngushellimi ndaj zhurmes, pluhurit alarmant dhe ndertesave, te cilat kane mjaft gjera te pakendshme per te fshehur pas gjetheve. Apo çliron ndjesine e riperteritjes se njeriut bashke me natyren dhe kenaq veshtrimin romantik anes rrugeve, oborreve apo parqeve e miniparqeve te dendura […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of