Gjenerata e re e kompjuterave

20/10/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint  Gjenerata e re e kompjuterave do të jetë tashmë një mënyrë krejt tjetër konceptimi. Gjithçka do ta bëni me duar ose me saktë me gishtat tuaj sepse ajo që po përgatitet për ju është diçka që deri tani të tërë ne po e ëndërronim. Harrojeni mouse-in dhe tastierën sepse ato së shpejti do t’ju duken si një kohë jashtëzakonisht e largët… Do t’ju duket sikur jeni në kafe e në vend që të pini kafe, kontrolloni kompjuterin me njërën […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of