Gjithmone e re

10/04/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Facelift-i i bërë nga Mazda mbi modelin MX-5 është rasti më i mirë për të vënë në provë cilësitë e spider-it të rinovuar nga Hiroshima. Vetura e re paraqitet me kapotë metalike dhe me një motor me 160 kf: duam të vërtetojmë nëse karakteristikat e saj kanë ngelur të njëjta me modelin paraardhës, i cili mban rekordin e modelit roadster më të shitur në botë. Përshtypjet e para Mazda MX-5 që po shqyrtojmë është një Roadster Coupé praktikisht full […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of