Golemi sërish “all inclusive”, zgjatet numri i netëve të qëndrimit

19/02/2018 12:38 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintArbër Shahu, administrator i “Sandy Beach Resort” në Golem   Hotelet në zonën e Golemit do të eksperimentojnë sërish me ‘all inclusive’. Arbër Shahu, administrator i “Sandy Beach Resort”, tha për “Monitor” se këtë vit është më e thjeshtë pasi është krijuar përvojë nga viti i kaluar dhe janë përmirësuar disa aspekte. Ai nënvizon se rekordin në rezervime e mbajnë polakët, të cilët kanë rezervuar të paktën 70% të dhomave. Turistët e parë vijnë pas 20 majit. Sezonin e kaluar, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of