Google, me version të lirë të Nexus 7

29/10/2012 1:38 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintJavët e fundit kemi dëgjuar shumë rreth tabletit të ri të Google, Nexus 7, si dhe kemi parë modelin 32 GB të Nexus 7. Sipas informacioneve të fundit, thuhet se Google do të hedhë në treg një version më të lirë të Nexus 7, me çmim 99 dollarë dhe sipas raportit të Digitimes, pajisja do të përmbajë procesor ARM njëbërthamor. Versioni më i lirë i Nexus 7 do të jepte opsionin e zgjedhjes së tri modeleve të ndryshme të pajisjes, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of