Grate bankiere

18/03/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Ersuin Shehu Numerohen me pikatore, por kane ditur te tregojne se dhe grate jane aq te afta sa te mund t’u besohet drejtimi i nje banke, qe deri tani eshte eskluzivitet vetem i meshkujve. Cila jane disa nga femrat qe kane arritur te bejne karriere ne nje nder sistemet me te zhvilluara ne vend Epoka e menaxhereve shqiptare ne sektorin bankar eshte e re dhe deri me sot vetem 3-4 shqiptare kane arritur te jene ne drejtimin e […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of