Greqia, sëmundja kronike e Shqipërisë

23/05/2016 1:14 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintNdërsa institucionet vendase e shohin si një problem të hedhur pas krahëve dhe nuk i japin vëmendjen e duhur, kriza greke vijon të gërryejë dalëngadalë atë pjesë të ekonomisë shqiptare të lidhur ngushtësisht me të Në bulevardin “Zogu i Parë”, autobusi i një agjencie udhëtimi është gati për Athinë. Tabela shkruan “Tiranë-Athinë 50 euro” dhe krahasuar me gati një vit më parë (verën e kaluar), kur sapo u mbyllën bankat në Greqi, çmimi është disi më i lartë. Kjo është […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of