Grupet më të mëdha në vend

21/09/2020 11:12 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Kastrati Grupi Kastrati është tregtuesi më i madh i karburanteve në vend, ka aktivitet në fushën e sigurimeve dhe të tregtimit të automjeteve dhe së fundmi po diversifikon aktivitetin dhe në fushën e ndërtimit dhe hotelerisë. Qarkullimi vjetor i grupit i afrohet 90 miliardë lekëve (730 milionë eurove) në vitin 2019, duke shënuar vitin më të mirë historik, pas një rritjeje të të ardhurave me rreth 5%.   Balfin Grupi Balfin, me interesa në tregti me pakicë, qendra tregtare, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of