Guida e femrave te suksesshme ne pune

22/01/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Gjithnje e me shume grate gjate misionit te tyre ne vendet e punes po perpiqen te luajne nje loje me rregulla te qarta. Ajo çka mund te thuhet me siguri, femrat sot ndryshe nga meshkujt perfshihen ne fusha krejtesisht te ndryshme dhe kerkojne keshilla te ndryshme per te arritur suksesin. Ja disa nga mendimet qe japin ekspertet e huaj.   Tako bashkepunetoret Vite me pare kur ishte ende e ligjshme te pyesje nje grua se çfare mendonte bashkeshorti  per […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of