Happy Holidays!, Joyeuses fetes! Felices Fiestas!

18/12/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintSido qe te thuhet – pushimet festohen plot stil ne Europe – per ju dhe femijet tuaj Që nga majat me borë të Alpeve dhe Aurora Borealis e shkëlqyeshme në qiejt më veriore, deri në çokollateritë më të ngrohta të Spanjës, Europa ofron për çdo familje një vend dhe një arsye për të festuar gjatë pushimeve dimërore — ngazëllim, të ftohtin dhe atë ndjesinë e mrekullueshme që ndihet kur hyn në një dhomë të ngrohur nga zjarri pasi ke luajtur […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of