Haxhia & Hajdari, Konkurrenca ne avokati eshte ceshtje e elites

21/10/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint “Ky eshte profesioni yne, per kete jemi te pergatitur”. Keshtu, prezantohen ne faqen e tyre te internetit, partneret e studios ligjore Maksim Haxhia, ish-prokuror i Pergjithshem i Shqiperise, Artan Hajdari, ish-zevendesminister i Drejtesise dhe prej disa kohesh, si partnere edhe Kristaq Traja, ish-gjyqtar ne Gjykaten e Strasburgut. E themeluar ne vitin 1992, kjo studio synon te ece paralelisht me parimet e studiove te tjera nderkombetare, bazuar ne idene se partneritetin e perben profesioni, emri qe perfaqeson, si edhe kontributi […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of