Hera e pare si drejtues – Guida e suksesit

12/02/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Ju keni punuar shume, keni qene mjaft aktiv ne grupin tuaj te punes dhe me ne fund keni arritur qe te caktoheni drejtues. Ndiheni i plotesuar. Dhe ndoshta ketu mund te keni bere gabimin e pare. Shume njerez mendojne qe ka nje moment lavdie ne marrjen e titullit menaxher dhe e marrin punen si rrjedhoje e suksesit qe ajo nenkupton, dhe jo sepse ata realisht duan te drejtojne njerez te tjere. Por, mos u frikesoni. Ja ku keni pese […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of