Historia me fund të lumtur e Kurum

04/06/2018 11:16 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintPër herë të parë në historinë e Shqipërisë, procedura e falimentit, me synim riorganizimin e një kompanie, ka funksionuar. Kurum, që shpalli falimentin në fillim të vitit 2016, sot po punon me kapacitet të lartë dhe brenda 7 vjetësh pritet të shlyejë të gjithë kreditorët. Si u arrit që një kompani në prag të kolapsit të kthehej në një model suksesi, që tashmë po mendon për investime të tjera…   Puna nis me ritëm të lartë që në orët e […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of