Hovi i sigurimeve

22/09/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint   Raporti i Deloitte Central Europe sjell tendencen dhe renditjen e kompanive te sigurimit ne Europen Qendore. Si po rritet tregu dhe zhvillimet e teknologjise se sigurimeve nepermjet shitjeve nga telefoni dhe interneti Sektori i sigurimeve ne Europen Qendrore pati nje vit te sukssesshem, me rritje te fuqishme ne segmentin e sigurimeve Jete dhe rezultate te qendrueshme ne sektorin e sigurimeve Jo-Jete, te cilat u ndihmuan nga fuqizimi qe paten monedhat vendase kundrejt euro-s. Primi i shkruar bruto per […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of