HTC DROID Incredible 2

10/12/2012 11:46 AM 0 komente

HTC DROID Incredible 2 është një smartphone Quadband, HSDPA e HSUPA që bazohet në një procesor 1 GHz. Disponon një sistem operativ Android 2.2 Froyo (të azhurnueshëm në 4) dhe me pamje të jashtme HTC Sense UI. Ky model celularësh i shtohet gamës së smartphone që kanë një performim të veçantë, të barabartë me një kamerë dixhitale. HTC DROID Incredible 2 është i pajisur me funksionet kryesore dhe që janë të domosdoshme në çdo moment, me të cilëve edhe marrësi […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of