HTC hedh ne treg Touch Dual

25/02/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Ju keni pare tipe te ndryshme telefonash Windows, si Ultimate 6150, 8150, Palm Treo 500M, HTC TyTN II etj. Te gjithe keto aparate kane permasa disi te zmadhuara, por telefoni i ri, Touch Dual, HTC, ka bere te mundur qe te krijoje nje dizenjim te pjerret, te reduktuar ne permasa 107milimetra gjatesi, 55milimetra gjeresi, si dhe 17 milimetra thellesi. Gjithashtu, ky aparat peshon rreth 120 grame duke perfshire ketu edhe baterine. Touch Dual eshte keshtu me i lehte se […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of