Htc prezanton 8S e 8X

01/10/2012 12:05 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintGama e smartphone të pajisur me Windows Phone 8 po zgjerohet, ky është sistemi operativ i gjeneratës së re të Microsoft, që së shpejti do të jetë në treg edhe për kompjuterët dhe tabletët. Këtë herë, është pikërisht Htc që ka prezantuar dy modele të shkëlqyera, të quajtur Windows Phone 8S e 8X, që në emër tregojnë qartë bashkëpunimin preferencial me Microsoft. Në optikën strategjike “që një produkt mund të mos përmbushë të gjitha nevojat”, dy celularët kompletojnë ofertën aktuale […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of