HTC prezanton telefonat e Facebook

27/02/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Kompania HTC ka prezantuar dy telefonat “e zgjuar”, të cilët i dedikohen Facebook-ut. Përkatësisht, modelin HTC ChaCha dhe atë HTC Salsa. HTC ChaCha posedon ekranin HVGA të ndjeshëm në prekje me 2.6 inç, si dhe tastierën fizike QWERTY. Ky telefon ka edhe butonin e dedikuar për Facebook, i cili i jep përdoruesit mundësinë për të hyrë direkt në këtë rrjet social. HTC Salsa ka gjithashtu një ekran të ndjeshëm në prekje me 3.4 inç. Edhe ky model i telefonit […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of