Huawei Ascend Mate, format i madh, çmim i ulët

19/08/2013 9:34 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintTë mirat: Ekran i mirë, paraqitje të shkëlqyera, çmimi konkurrues, autonomi e kënaqshme Të këqijat: Bateria nuk mund të hiqet, përmasat nuk e bëjnë komode mbajtjen në xhep, mungon sistemi NFC Të përgjithshme: Është një fablet Android, ose më saktë një smartphone me një ekran të gjerë 6 polësh dhe me skedë teknike shumë konkurruese. Çmimi: 429 euro Asnjëherë nuk do të ishte menduar se Huawei do të prezantonte një produkt si Ascend Mate, pra një fablet Android me dimensione […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of