Hyn ne treg Euro5 10 ppm

08/02/2009 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Laura çela Kompania e tregtimit te karburanteve Alpet fut ne treg naften me te paster aktualisht ne tregjet boterore, Euro5 10 ppm. Ndonese qeveria lejoi tregtimin e D2 edhe kete vit, Alpet, e cila qe prej vitit 2007 nuk e tregton me kete nafte, synon cilesine maksimale per klientet Per 37 vjeçarin nga Turqia, Ibrahim Aktoz, qe prej 5 vitesh jeton ne Tirane dhe drejton kompanine e tregtimit te karburanteve “Alpet”, objektivat e menaxhimit jane mjaft te qarta. […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of