Hyundai i20

30/06/2009 12:00 AM 0 komente

Mjafton të përmendet se komoditeti, sjellja në rrugë dhe arredimi i kabinës janë përmirësuar ndjeshëm për të treguar se Hyundai ka bërë një hap të madh përpara me i20. Tashmë ky produkt është më shumë se kurrë konkurrues për shkak të cilësive, por edhe çmimit. Modeli bazë i gamës është i pajisur me një motor 1.2 litra benzine me 78 kf, për të cilin do të flasim edhe në shkrimin tonë. Edhe pse cilindrata është disi e vogël, motori është […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of