I shtypur si sanduic

29/07/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga The Economist Burger-ekonomia thotë se monedhat janë shumë të shtrenjta në Europë, por shumë te lira ne Azi Qe nga koha kur stuhite e kredive shperthyen ne muajin gusht te vitit te kaluar, çmimet e aksioneve, obligacioneve, arit dhe aktiveve te tjera te investimeve kane levizuar here ne nje ane, here ne anen tjeter. Edhe monedhat kane qene objekt i nje fluksi te tille ererash. Por a ka bere kjo goditje qe keto monedha t’i afroheshin vleres se […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of