ICE “çon” Shqipërinë në Milano për risitë e Expo Ferroviaria 2017

16/10/2017 1:49 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintShqipëria ishte pjesëmarrëse së fundmi në një prej panaireve më të mëdhenj të mbajtur në Milano, lidhur me sektorin hekurudhor. Zyra e Agjencisë Italiane të Tregtisë në Tiranë organizoi pikërisht këtë prezencë, në kuadër të interesit që vendi po tregon drejt zhvillimit të sektorit, rehabilitimit të infrastrukturës dhe planeve për investime të afërta. Në këtë panair ishin të pranishme mbi 200 kompani nga 14 vende të botës dhe numri i disa emrave me peshë në sektor, që merrnin pjesë për […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of