Idhulli i ri i Nokia-s, 6110 Navigator

11/03/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nese nuk keni pasur rastin te shikoni reklamat, ky eshte modeli i ri i prezantuar nga Nokia, quhet 6110 Navigator dhe eshte krenaria e kompanise dhe kushton 529 dollare Dizajni 6110 eshte nje aparat i lemuar, mund ta gjesh ne ngjyre te bardhe, por edhe me trupin e zi sterre, si dhe me sterkala ngjyre metalike. Ky aparat i Nokia-s eshte nje “çante” mikse. Permasat e tij jane: 101milimetra, 49 milimetra dhe 20 milimetra ne material plastik. Ekrani perdoret […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of