Ilaci kunder Kines

18/03/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Laura çela Si po perballen me efektin “Kine” industrialistet e lekure-kepuceve. Perpjekjet per te dale ne eksportin nen marken shqiptare. Specialistet e fushes propozojne bashkimin e ndermarrjeve me fason, per te rritur rendimentin dhe ndare kostot Hygert Borova, administratorja e kompanise “Gamma”, qe prej 18 vitesh stilon dhe qep kepuce, po kerkon te dale jashte “guackes” se sistemit shqiptar te fasonit (sistemi me material porositesi). Ambiciet e saj tashme jane drejt prodhimit nen marken e saj dhe eksporteve […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of