Industria fantazme

08/07/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Albana MUçAJ Importet e duhanit rriten ne menyre te vazhdueshme, ndersa prodhuesit vendas nuk reagojne. Madje prodhimi i paket ne vend vazhdon te reduktohet, nderkohe qe ekspertet e konsiderojne prodhimin e duhanit ne vend si biznes me leverd Astriti nga Dibra prej kater vitesh punon me mbledhjen e duhanit ne Italine e Jugut. Ai paguhet deri ne 7 mije euro per nje pune intensive kater mujore. Nje pune e veshtire dhe e lodhshme per vete ashpersine e gjethes […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of