Injektimi i trurit

17/12/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Qendrat qe ofrojne trajnime te niveleve te larta trajtojne ne menyre te veçante menaxheret e stresuar. Kur emeroheni menaxher i nje ndermarrjeje pas nje sere perpjekjesh sigurisht qe mendimi i pare eshte ‘ia arrita qellimit’. Por ne fakt aty fillon puna dhe stresi qe e shoqeron ate, puna intensive per te kryer sa me mire detyrat dhe per te bere nje figure sa me te mire para eprorit, por edhe domosdoshmeria e te qenit koherent dhe i mireinformuar mbi […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of