Inspiron Komoditet

23/10/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintMë elegante, më komode, më funksionale dhe pak më e madhe. Pasardhësja e modelit “Musa” ekzistues u  shfaq për herë të parë në fillim të tetorit në hapjen e Festivalit Ndërkombëtar Kinematografik të Venecias. Versioni i përmirësuar e monovolumes kompakte e cila ka arritur shitje marramendëse në Itali gjatë viteve 2006-2007, por që nuk e kemi parë ende në rrugët tona paraqitet me një look të ri me modifikime të cilat përqendrohen më së tepërmi tek grupi optik (fenerët), goditje […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of