Instagram heq dorë nga “like”, nuk do të jenë më të dukshëm nën postime

22/07/2019 3:08 PM 0 komente

Eksperimenti i bërë në Kanada ka sjellë rezultate pozitive dhe rrjeti social i ka arritur objektivat e tij.   Instagram do t’ju heqë mundësinë për të parë numrin e “Like” nën postime. Rrjeti social e ka nisur testin në vende të ndryshme. Ju gjithsesi mund të jepni pëlqimin tuaj në një përmbajtje të caktuar, por nuk do të keni më mundësisë për të parë numrin total të pëlqimeve deri në atë moment. Vetëm personi që administron account-in mund t’i shohë. […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of