“Interes nga tregu bullgar dhe ai serb për turizëm të organizuar”

17/05/2021 12:07 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintFlet Blerim Norja, Drejtor i Përgjithshëm i hoteleve Royal G   Teksa vëmendja viteve të fundit ka qenë në tregjet europiane si gjermanët, nordikët, çekët apo polakët, vëmendja nga rajoni duket se ishte zbehur disi. Por pandemia dhe kufizimet sollën si rrjedhojë që secili vend të shqyrtojë nga afër mundësitë. Blerim Norja, Drejtor i Përgjithshëm i hoteleve “Royal G”, vlerëson se tregu serb, i cili deri dje përkufizohej me vizitë sporadike individuale, duket se ka interes për t’u organizuar me […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of