Internet, do te arrijme shpejtesiner!

06/11/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Planet e fundit të investimeve pritet të përmirësojnë standardin e komunikimit. Interneti mund të jetë sfidë për tregun shqiptar edhe për pak kohë, kur të rinjtë kanë filluar të përdorin rrjetet sociale për punësim Ndërtimi i rrjetit të fibrave optike nënujore pritet të jetë “autostrada” e infrastrukturës së komunikimit në tregun shqiptar dhe një arterie e mirë e komunikimit për të gjithë rajonin e Ballkanit. Projekteve ambicioze të qeverisë për të investuar në fushën e komunikimit, po u përgjigjet […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of