Intervista: Flet drejtuesja e kompanise prodhuese te rAmitar, Rudina Qurku rSi po i mbrojme pozitat tonar

30/06/2009 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Drejtuesja e kompanisë prodhuese të “Amita”, Rudina Qurku, tregon se prodhimi dhe shitja kanë ecur sipas parashikimeve të bëra nga kompania. Aktualisht, kompania pretendon se zotëron rreth 40% të tregut të lëngjeve. Në një intervistë për revistën “Monitor” ajo tregon se si kompania po menaxhon rritjen e konkurrencës, që po rritet nga viti në vit. Si e vlerësoni konkurrencën gjatë këtyre dy viteve të funditr Si po menaxhoni që të ruani apo të rrisni akoma më shumë pozitat tuaja […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of