IT: Sherbimet, renie dhe ne 2010-n

20/11/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintEfektet e krizes ne tregun e sherbimeve te teknologjise se informacionit ne rajonin e Adriatikut do te fillojne te lehtesohen ne gjysmen e dyte te vitit 2011, kur tregu te filloje te rigjallerohet. Shqiperia ka nivelin me te ulet ne rajon per sa i perket tregut te sherbimeve te IT-se Tregu i shërbimeve të teknologjisë së informacionit (IT) në rajonin e Adriatikut (përfshirë Shqipërinë, Bosnjën dhe Hercegovinën, Kroacinë, Kosovën, Maqedoninë, Malin e Zi, Serbinë dhe Slloveninë) ra 8.8% me bazë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of