Italianët nuk e braktisin Shqipërinë

19/04/2021 12:21 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Pandemia ka rrënuar mjaft biznese, ka lëkundur shumë ekonomi dhe ndali udhëtimet në të gjithë globin, të cilat edhe pas një viti, janë ende të kufizuara. Industria e turizmit mjekësor ishte ndër më të goditurat, efektet e së cilës u ndien edhe në Shqipëri. Por, italianwt kanw vijuar tw vijnw pwr shwrbime dentare edhe nw kohw pandemie.   Nga Deada Hyka Në një nga rrugët më të bukura të Tiranës, shumëçka të kap syri mban emrin Gremi. Dy klinika, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of