Izolimi ndryshon zakonet tona në internet

04/05/2020 8:57 AM 0 komente

Njerëzit po përpiqen të mbushin boshllëkun e shkaktuar prej mungesës së aktiviteteve jashtë shtëpisë dhe komunikimet në video dhe internet po zënë një pjesë më të madhe të kohës në jetën tonë   Higjienizuesit për duart, makaronat dhe letrat higjienike janë zhdukur nga raftet e supermarketeve për shkak të krizës së koronavirusit që është përhapur tashmë në Perëndim. Por, jo vetëm karrocat e mbushura plot të supermarketeve. Shërbimet web janë mjaft të kërkuara nga përdoruesit e internetit në izolim, për […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of