Ja ku calon klima e biznesit

20/11/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Genc Kondi çfarë mundësish ka ekonomia shqiptare për të përballuar presionin e konkurrencës dhe faktorët e tregut, që operojnë brenda ekonomive të vendeve anëtare të Bashkimit Europian (BE)r Si ndikon në këtë drejtim, çfarë mjedisi ofron, qeveria shqiptare për sektorin privat të ekonomisë vendaser Sipas Progres Raportit të BE-së për vitin 2006, të sapopublikuar nga Brukseli zyrtar, rritja dhe stabiliteti ekonomik i Shqipërisë kanë vazhduar të mbeten në nivele relativisht të mira, pavarësisht nga presioni në kah të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of