JAGUARI NDRYSHON FIZIKUN E TIJ

20/10/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Këtë herë tekniket e Jaguar e kanë marrë me të vërtetë seriozisht tek: Ndërmjet nostalgjisë dhe traditës për të rigjetur shkëlqimin e dikurshëm Jaguar ka zgjedhur rrugën e rinovimit. Edhe pse tek modeli XF përfundimtar maskarino derivon nga prototipi i ekspozuar vitin e kaluar në Sallonin e Detroid ajo ka kaluar në disa modifikime me pamje më konvencionale, ndërprerjet e lidhjeve me të shkuarën janë shumë të dukshme: nuk ka më katër fenerë dhe catia është rinovuar krejtësisht aq […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of