“Janë nënshkruar kontratat për 2021, por me kusht rishikimi në mars”

23/11/2020 11:18 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintRrahman Kasa, Kryetar i Unionit Turistik Shqiptar   Agjencitë e huaja, pavarësisht situatës së COVID-19, nuk kanë nguruar që të hyjnë në negociata edhe këtë vit me tur-operatorët shqiptar, për të bërë rezervime për verën 2021. Sigurisht, kontratat janë modifikuar disi dhe është rënë dakord që deri në mars të ketë një rezervim paraprak. Pas kësaj, nëse çdo gjë do të jetë në rregull, pa COVID-19 si shqetësim, ato do të kalojnë si kontrata me garanci, duke bërë automatikisht edhe […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of