Jeep compass

05/07/2021 2:08 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Një dorë e lehtë nga jashtë dhe ndryshim total nga brenda. Lëviz me mjeshtëri në të gjitha terrenet, veçanërisht në këtë version Trailhawk. Dhe kjo është gjithashtu për shkak të rritjes elektrike të fuqisë plug-in   Elektrifikimi në kompaninë Jeep vazhdon sipas programit: Renegade, Compass dhe Wrangler tani ofrojnë një hibrid plug-in të pajisur me sistemin e ri Powerloop, i cili parashikon traksion integral për të gjitha rrotat me një skemë elektrike me një motor termik përpara dhe një […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of